Nie mogłem być bardziej podekscytowany tym nowym balsamem stóp!

Nie mogłem być bardziej podekscytowany tym nowym balsamem stóp!

To wszystko jest bezprzewodowe, dzięki czemu możesz zrobić wszystko sam! Dodaliśmy również czujniki wody i alarmy dymne, co jest wielkim spokojem podczas podróży.

Monthly Monitoring wynosi 14,99–24,99 USD, w zależności od wybranego poziomu, i nie ma umowy! Uwielbiamy mieć aplikację, abyśmy mogli wyłączyć alarm i wpuścić kogoś (powiedzcie wyżu demograficznego, który nie jest całkowicie zaznajomiony z kodami i przyciskami 😉) Uwielbiam też, że mogę użyć aplikacji z łóżka, aby wyłączyć alarm, I mogę sprawdzić, czy wszystkie czujniki są również zamknięte.

Powiem, że nowsze systemy są sprzedawane jako Alexa, ale nie możesz dodać go do rutyny. Nie możesz więc powiedzieć „Alexa Goodnight”, a to odwróci światła i alarmuje system. Myślę, że to funkcja bezpieczeństwa… lub może jeszcze tego nie rozgryzłem.

Nest Termostat

Kupiłem termostat Nest, kiedy przeprowadziłem się do tego domu sześć lat temu, ponieważ programowalne termostaty są koniecznością!

Chociaż jest to bardziej „ustaw i zapomnij o” inteligentne akcesorium domowe, uwielbiam, że mogę uzyskać do niego dostęp z aplikacji, jeśli zapomnę odrzucić ciepło lub AC Up, kiedy będę być na chwilę. Łączy się również z systemem alarmowym, dzięki czemu zna nasze procedury z tego.

jest zaprogramowany na nasze rutyny w dni powszednie i weekendy, a także ma kilka funkcji oszczędzania energii. Może nawet wyczuć, kiedy nikt nie jest w domu przez jakiś czas.

Smart Lock

To nie jest najmądrzejszy blokada bloku (HA), ale mamy bezkluczykowy blokadę dla naszego Tylne drzwi, co oznacza, że ​​nie musimy nosić kluczy domowych.

Mamy specjalny kod, który podłączamy, i możemy podzielić się tym z kimś, kto potrzebuje wejścia, gdy nie jesteśmy w domu. Jest to łatwo zmienione i możesz również użyć klucza, jeśli chcesz. A najlepsze jest to, że możesz zablokować drzwi po wyjściu, więc nie ma w ogóle zgniatania się z klawiszami (szczególnie dlatego, że nasz samochód ma bezkluczykowy początek przycisku!).

Kup post

Włącz JavaScript, aby wyświetlić treść

Co jest na liście życzeń inteligentnych domowych?

dzwonek pierścieniowych znajduje się na mojej liście życzeń.

i te elektroniczne żaluzje – pewnego dnia !!!

Czarna chowa się to tak dobrze

, że jestem tak podekscytowany, że koniec jest blisko (ish). (Blisko = nadal prawdopodobnie 2 miesiące!) Teraz, gdy poszedłem na ostatnią podróż i wrzesień, czuję, że jesteśmy w domu. Mam to „jeśli przyjdzie wkrótce, jestem gotowy”. Nie jestem pewien, czy jestem gotowy „pakiet-hospitala”, ale może powinienem to zrobić wkrótce, tylko dlatego. Wiem, że nie jest jeszcze gotowy i chociaż jestem podekscytowany myśląc o tym, że nadchodzi wcześniej niż później, szczerze chcę, żeby został tam aż do mojego terminu, ponieważ byłoby to najlepsze dla jego zdrowia.

Dwie nowe zmiany:

1) Nagle czuję się ogromny. Jak wielki, jak byłem w dniu, w którym dostarczyłem Mazen. (Czy moja pamięć po prostu mnie oszukuje, czy tym razem jestem większy? Nie wiem.)

2), ponieważ jego ruchy były ostatnio szalone! Bardzo „dziecko jak” i pełne kończyn i części ciała!

Wcześniej ruchy były bardziej jak małe uderzenia i pops, które nie były tak podobne do człowieka, ale teraz, głównie z 32-ish Tygodnie, czuję, że mam tam gigantyczne dziecko! Wiem, że głupio brzmi, ponieważ oczywiście jest tam dziecko, ale ciąża jest po prostu szalona. Trudno mi uwierzyć, że mam jeszcze 2 miesiące na powiększenie, ponieważ już mam uczucie „jestem gotowy do pop”. Ahh! Niektóre z jego ruchów faktycznie bardzo bardzo bolały. Czasami to tak, jakby tłum w jednym obszarze, a presja jest dość bolesna. Mam też delikatne miejsce na prawym centrum, które bardzo boli, gdy zbyt mocno na to naciska. Uwielbia prawą stronę mojej macicy, która moim zdaniem jest lekko przechylona w prawo na początek. Nie wiem, czy kiedykolwiek odwiedził lewą stronę!

Miałem dużo zabawy, bawiąc się tym, co, jak zakładam, było nogą. Czułem, że rozdziela nas tylko centymetr skóry, a on właśnie tam był, powoli poruszając nogą. Prawie czułem się, jakbym mógł to złapać!

Nowy objaw, który czułem, wywierała presję na moją szyjkę macicy. Gdybym miał 39 tygodni, pomyślałbym, że może yourpillstore.com/pl/ trochę rozszerzyłem, a on miał się wydać! To nie jest uczucie w czasie, ale czasami, kiedy wstaję, jest tak, jakby jego głowa jest na nim. Może rozszerzyłem tylko trochę? A może czasami jest to tylko pozycja jego głowy? Mój lekarz uważa, że ​​jest w dół, co jest dobrą wiadomością. Czuję dużo kończyn po bokach i na górze, więc to też miałoby sens.

Przejeżdżanie w łóżku jest teraz dość trudne i muszę przesuwać biodra z jednej strony na drugą na drugą Zanim toczyłem się. Muszę też trzymać kolana razem, ponieważ jeśli nie, czuję ten dziwny pop w mojej niskiej oparciu, to trochę dziwaczne. To wcale nie jest bolesne, ale nie lubię tego, aby tak się stało, więc muszę się przetoczyć bardzo ostrożnie.

Oprócz tych dwóch rzeczy, czułem się całkiem nieźle. W tym momencie zyskałem około 20 funtów i rano czuję się dość energiczny. Wydaje mi się, że jestem bardziej zmęczony niż zwykle, jeśli dużo na nogach lub podróżuję/chodzę, ale ogólnie czuję się dobrze.

Wrzuć drewno, ale nie miałem bezsenności, którą miałem z Mazenem. Miałem kilka małych tryska i nie spałem tak głęboko, ale po prostu otwieram swój Kindle, jeśli czuję się nie śpiący, a to zwykle wyłącza mój wyścig i odłożył mnie do snu. (Krzycz do Kindles! Super niski blask ekranu jest tak miły do ​​czytania w nocy!) Miałem obsesję na punkcie mojej poduszki Snoogle. Nie pamiętam, że było tak wygodne z Mazen. Poduszka z New Jersey bardzo bardzo pomaga! Ale właśnie sprawdziłem i ten dokładnie tydzień pisałem o tym na Baby Kerf, więc musiałem czuć się tak samo! To takie zabawne, czego nie pamiętam z mojej ostatniej ciąży, ale ponieważ mam szczegółowy pamiętnik, fajnie jest spojrzeć wstecz i śmieć się z tego, jak podobne były moje myśli i uczucia.

Nie miałem jeszcze żadnego bólu żebra, który miałem z Mazenem. Myślę, że ponieważ jest to moja druga ciąża, wszystko jest bardziej zrelaksowane i mniej wciągnięte i w górę, więc mój guz jest niższy niż ostatni raz i na zewnątrz moich żeber zamiast pod nimi. Chyba że wkrótce pojawi się ból żebra… dun dunnnnn. Jestem prawie pewien, że ostatni raz byłem w tym czasie.

Lubię pisać te posty bez czytania moich postów z Mazenem (więc nie jestem stronniczy), a w tym momencie ja Po prostu przeczytaj mój 32-tygodniowy post. Wszystkie te same myśli! Ruchy guzowate, po prawej stronie ciężkie, czują się małe w jednej minucie, a następne, zaczynając się kręcić. Tak, tak, i tak!

Gniazdowałem jak szalone, starając się zorganizować pracę i życie domowe. Ale co jeszcze jest nowe? 🙂

Linki zainteresowania!

Och Boy! Och Radość! Pierwsze trymestranie zdrowe życie, podczas gdy w ciąży 14-16 tygodni 17-18NERVOUS + Podekscytowanie Halfway6 Mienity 10 Wskazówki dotyczące odżywiania prenatalnego odżywiania 2.0Baby Gearmaternnity musi przejść trzeci trymestr

W idealnym świecie wszyscy zrobilibyśmy zupę od zera i zamrozili resztki w pojemnikach, aby podgrzać chłodny zimowy dzień. Uwielbiamy zupę w naszym domu i często mamy rezerwy w zamrażarce gotowe do jedzenia.

Ale mrożona zupa może zająć trochę czasu w gorącą minucie, a ja jem ją szybciej, niż mogę to zrobić!

Enter: zupy w puszkach + w pudełku.

Poruszanie się po przejściu do zupy może wydawać się jak lista składników gradowej burzy. Czego możesz ufać jako prawdziwe jedzenie i co wygląda podejrzanie? Powyższe zdjęcie zostało zrobione w Whole Foods, gdzie prawie każda zupa, którą odbierasz, zostanie zrobione z prawdziwego jedzenia. W bardziej tradycyjnym sklepie spożywczym zadanie jest nieco trudniejsze. Zobacz ten post, który napisałem na temat listów składników.

Nic dziwnego, że wszystkie zupy nie są równe. Poniższa lista składników Campbells zawiera garść składników, których nie włożyłem we własny przepis na zupę, nie wspominając o wołowinie, prawdopodobnie nie jest organiczna. Patrząc na markę Pacyfiku, możesz zidentyfikować każdy składnik na liście jako składnik kuchni.

Oprócz prostej listy składników poszukaj zup o wysokiej zawartości błonnika i białka, wykonanych z organicznych składników (szczególnie w przypadku zup na bazie mięsa) i niższej w sodzie, jeśli można je znaleźć.

Oto kilka smaków, które trzymałem pod ręką tej zimy.

Pacific Vegetable Lentil + Pieczona czerwoną pieprz – zredukowany sód

Ten facet jest pełen wegetariańskiej dobroci – warzyw, soczewicy, czarnej fasoli i przypraw. Jeśli mam wybór, wybiorę zredukowane wersje sodu, ponieważ zawsze mogę dodać szczyptę soli, jeśli potrzebuję więcej smaku (rzadko to robię z wyjątkiem bardzo niskich wersji sodu). Jak widać, ten wciąż się pakuje. To jest zupa, którą magazyny mówią, abyś miał z chrupiącą bułką na „zrównoważony lunch”. 🙂

na filiżankę: 150 kalorii, 0,5 grama tłuszczu, 7 gramów włókna, 8 gramów białka, 490 mg sodu

Pacyfiku organiczny groch Zupa

uwielbiam, że ta jest organiczna i wykonana z nieutwardzonej szynki. Nie martwię się zbytnio jedną dawką o wysokiej żywności sodu, jak zwykła zupa, ale jeśli możesz znaleźć zmniejszone opcje sodu, idź.

na filiżankę: 160 kalorii, 2,5 gramów tłuszczu, 10 gramów błonnika, 11 gramów białko, 590 mg sodu

Wyobraź sobie organiczne pomidory bisque

Uwielbiam tę zupę pomidorową !! Idealny z grillowanym serem. Wiele lat temu fragmenty mnie niepokoiłyby, ale teraz uwielbiam dodatkową konsystencję. Ten facet ma odpowiednią ilość kremu do smaku smakoszy. Ta zupa ma mniej białka błonnika + niż inne, więc nie jest tak obfita. Stąd parowanie serów grillowanych. Jestem zaskoczony, że to pudełko twierdzi, że jest o 25% mniej sodu, ale wciąż pakuje się w 630 mg!

na filiżankę: 90 kalorii, 3 gramów tłuszczu, 1 gramowego włókna, 2 gramów białka, 630 mg sodu

365 Organiczne Chili Chili

Oczywiście domowe są najlepsze, ale byłem pod wrażeniem smaku zapakowanego w tę puszkę. Doktor z awokado i greckim jogurtem, stworzyło to wspaniały lunch! Jest to również najserszy z grupy białka. Nie kupiłbym go, gdyby kurczak nie był organiczny.

na filiżankę: 260 kalorii, 4 gramów tłuszczu, 8 gramów błonnika, 16 gramów białka, 600 mg sodu

Whole Foods ma mnóstwo opcji marki sklepu, a choć nie mam Patrzyłem na listę składników dla wszystkich, jestem całkiem pewien, że wszystkie mają proste listy składników.

Happy Slurping!

Zawsze byłem fanem mini produktów. W tamtych czasach możesz pamiętać moją miłość do moich pudełek z brzozy. Każdego miesiąca otrzymywałem piękne pudełko z różnymi niespodzianymi mini produktami kosmetycznymi – fajnie było wypróbować nowe rzeczy i pomogło mi dopracować to, co moja skóra najbardziej uwielbiała.

W swojej nowej jesiennej kolekcji BeautyCounter wprowadził na rynek kilka nowych produktów oraz kilka świetnych mini zestawów, aby przetrwać niektóre z moich ulubionych produktów Beautycounter.

Jeśli byłeś Na ogrodzeniu o wypróbowaniu BeautyCounter niektóre z tych nowych zestawów samplerów to świetne miejsce na początek! Jest sampler oczyszczający i zestaw 5 naszych najpopularniejszych produktów w doskonałej cenie, aby wypróbować je wszystkie za jednym zamachem!

Bezpłatna wysyłka przez cały miesiąc!

Do 31 października ciesz się bezpłatną wysyłką na wszystkie zamówienia BeautyCounter ponad 50 USD!

Nowa jesień piękna od Beautycounter

Skincare

Detox & Doted Duo

Nasza ulubiona maska ​​twarzy+ węgiel drzewny oczyszcza, detoksykację i wyjaśnia skórę gliną kaolinową bogatą w składniki odżywcze i węgiel aktywowany. Ten zestaw jest wyposażony w nowe silikonowe narzędzie do twarzy 3 w 1 do zastosowania bez bałaganu, łatwe usunięcie i-najlepsze-luksusowe wrażenia przypominające spa. Wiesz, co myślę o bałaganie – to nowe narzędzie jest najlepsze! Sprawia, że ​​malowanie go jest o wiele więcej zabawy 🙂

Jak go używać: Raz w tygodniu polecam zdejmowanie koszuli, malowanie maski i pozwalanie na wyschnięcie przez ~ 5 minut, a następnie przeskakiwanie prosto pod prysznic, aby go spłukać.

Mini musi mieć

Ta mini kolekcja jest wyposażona w trzy serum, które są zszywkami w mojej rutynie. To najtańszy sposób na wypróbowanie wszystkich trzech najlepszych sprzedawców. Serum przeciwprawą jest transformacyjne zabieg, który widocznie zwiększa jędrność skóry, jednocześnie zmniejszając wygląd drobnych linii i zmarszczek. Pomyśl o tym jak o swoim uniwersalnym serum. Całe jasne serum C zapewnia natychmiastową moc rozjaśniającą i blask dla bardziej ukierunkowanego rozwiązania, a na noc odszkodowańca działa przez całą noc, aby delikatnie wznawiać, dzięki czemu budzisz się do bardziej miękkiej, płynniejszej skóry.

Jak z nich korzystać : Rano umyj twarz, a następnie podążaj za serum kontrtime (różowa butelka). Pozwól wyschnąć przez 30 sekund. Podążaj za serum witaminowym C (żółta butelka), a następnie SPF. Wieczorem zmyj dzień swoim ulubionym środkiem czyszczącym i nałóż 1-2 pompki skórki z góry (butelka z węglem drzewnym). Wpadaj na 2 minuty i podążaj za kremem nocnym.

Najlepiej w czystych bohaterach

Jeśli chcesz wejść na sampler, zdobądź większy zestaw pięciu najlepszych w czystych bohaterach, a otrzymasz dzień krem ​​nawilżający i wargowy połysk też. Ponadto butelki są 2x równie duże, a jednocześnie są mniejsze niż wersje pełnowymiarowe. Zmagający się z adaptacyjnym balsamem do wilgoci pasuje do nawodnienia skóry tam, gdzie jest – jest świetny dla wielu rodzajów skóry dla dawki ochrony bariery wilgoci na rozpoczęcie dnia.

Jak z nich korzystać: wykonaj powyższe kroki dla mini musi mieć, ale dodaj balsam do dziennego przeciwdziałania po zatopieniu surowicy witaminy C.>

gotowe, skonfiguruj trio makijażu

To trio makijażu jest idealnym sposobem na wypróbowanie niektórych nowszych produktów do makijażu, które zostały uruchomione w tym roku. Czy kiedykolwiek próbowałeś kremowego cienia do powiek? Jestem uzależniony od tego, jak to jest łatwe! Podkreśl oczy naszym niezawodnym cieniem kremowym pokrywki w ładnej, oświetlonej księżycem bieli, która natychmiast rozjaśnia oczy, a następnie dodaj warstwę wysokiego uderzenia Think Big All-In-One Mascara (w mini rozmiarze!) I wreszcie nałóż a Sheer, Juicy Shimmer z galaretkami w smaku karmelowym-mni Gdziekolwiek rozmiary, idealne do wrzucania torebek, torb gimnastycznych lub worków podróży (po jednym w każdym!) Nasz połysk daje wysoki, niestosowany połysk i odpowiedzialnie pozyskiwany zapach waniliowy. Jest wystarczająco wygodny, aby nosić jak Chapstick i moje ulubione ze wszystkich produktów do ust.

Dobry Duo Glitz

Brakuje naszych sproszkowanych cieni? Ta mini paleta to quad z cieni do powiek z limitowanej edycji z limitowaną edycją z odpowiedzialnie pozyskiwaną miką. Cztery odcienie współpracują ze sobą i uzupełniają się, aby nakładać i mieszać. Plus drobna paleta jest idealna do podróży lub minimalistycznej torby do makijażu. Następnie dodaj machnięcie niestabilnego połysku z nie do połysku w pozłacanym (choć ten złoty kolor!), Pachnący słodką, organiczną wanilią. Ten neutralny złoty odcień wygląda świetnie na wszystkich!

Cheeky Clean Cream Blush

Beautycounter ma nowy kremowy róż! Teraz w kompaktach uzupełniających nowe kremowe kolory są piękne na policzkach (i ustach). Wszechstronne, odporne na błędy i długotrwałe, możesz poklepać go palcem, aby uzyskać zroszony, bezproblemowy wygląd. Co najlepsze, możesz łatwiej kontrolować, gdzie i ile rumieńca jest stosowane, więc dla wszelkiego rodzaju poziomów makijażu jest łatwe do użycia!

Bath & Body

uzdrowia złuszczającego duet

Nie mogłem być bardziej podekscytowany tym nowym balsamem stóp! W końcu moje pedicure zostały nieco zaniedbane w ciągu ostatniego roku, a moje monegluzy piłkarskie to Baaaaad. Najpierw użyj uroczystego wulkanicznego narzędzia eksfoliatora przed nałożeniem wyłącznego złuszczającego balsamu złuszczającego stóp-bogatego zabiegu z dnia na dzień z 9% mieszanką kwasu AHA/beta-hydroksy, która działa na delikatnie złuszczającą i gładką skórę podczas snu.

Comments are closed.