Studium przypadku nr 6: Mama, która dostała najlepszą kształt swojego życia.

Studium przypadku nr 6: Mama, która dostała najlepszą kształt swojego życia.

Chociaż żyć w nowym kraju, było ekscytujące, było to również trudne emocjonalnie.

„Opierałem się na potrawach komfortowych, ponieważ byłem przytłoczony”, mówi Sarah. Pomyśl: gotowanie (i jedzenie) całego funta makaronu na raz.

Ale po raz pierwszy odwiedziła świątynię w swoim nowym domu, Sarah odkryła, że ​​ma tylko jedną sukienkę. „Płakałem i płakałem, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy, ile na wadze przyniosłem” – mówi.

Wtedy Sarah postanowiła dokonać zmiany, i dołączyła do programu coachingowego Precision Nutrition.

Podobnie jak wiele innych, Sarah wątpiłaby w porcje ręczne. „Wydawało się to zbyt dobre, aby mogło być prawdziwe” – mówi. Po latach czucia się bombardowani wiadomościami o skalach żywności, kalorii, makr i narzędzi pomiarowych Sarah była przekonana, że ​​nie może być tak łatwa. „Zawsze czułem, że była bardziej skomplikowana odpowiedź na jedzenie i utratę masy ciała”.

Jako były licznik kalorii, Sarah obawiała się całkowicie uwolnienia praktyki. Początkowo wciąż próbowała wymyślić liczbę kalorii swoich ręcznie poruszonych posiłków.

„W końcu nauczyłem się ufać temu procesowi”, mówi Sarah.

Po przegranej 45 funtów W ciągu roku Sarah mówi, że jest dumna z tego, jak daleko się zaszła.

„Nie musiałem ciąć grup żywności. Nie potrzebowałem fantazyjnych narzędzi, specjalnej herbaty o brzuchu lub suplementów ani koktajli wymiany posiłków. Dowiedz się, że po prostu potrzebowałem siebie-mojej ręki-i możliwości tworzenia nowych nawyków było zmieniające życie. ”

Studium przypadku nr 3: Trener, który potrzebował trenera. (Spłaciło się w wielkim czasie.)

Nawet trenerzy potrzebują coachingu. Właśnie dlatego Jesse Vang, certyfikowany trener ds. Precyzji na poziomie 1, zatrudnił kolegę, który pomógłby mu wyglądać i poczuć się lepiej. „Mam to, a także o wiele więcej niż się spodziewałem”, mówi Jesse, obecnie 31.

. W ciągu następnego roku Jesse śledził szczegółową rutynę treningową siłową cztery dni w tygodniu, obejmując trening HIIT lub dwa co tydzień.

, ale wielki zmienny, według Jesse: Hand Pisions. (Niespodzianka!)

„Przez lata byłem dedykowanym licznikiem kalorii. Ale to po prostu nie było dla mnie zrównoważone – mówi. „Tak naprawdę nie skupiłem się na jakości jedzenia, które jadłem. Zamiast tego miałem cel osiągnięcia określonej liczby, a były dni, żeby zjeść cokolwiek, żeby się tam dostać. ”

Jesse poczuł ulgę, gdy jego trener dał mu opcję użycia porcji ręcznych zamiast tego .

Już przyzwyczajony do śledzenia, Jesse wymyślił system upewnienia się, że osiągnął swoje cele porcji na ten dzień – bez stresu szczegółowego rejestrowania. „Uczyniłem to tak proste, jak to możliwe, używając aplikacji Notes na moim iPhonie” – wyjaśnia. Gdy zjadł część, po prostu dodałby ją do swojej listy na ten dzień.

Pomogło to Jesse śledzić jego porcje, nie poczując się, jakby utknął w sztywnym planie posiłków. „Piękno metody dłoni jest elastyczność. Jeśli zjadłem trochę więcej węglowodanów podczas lunchu, po prostu upuściłbym węglowodany na następny posiłek. Zgodnie z tą metodą zaoszczędziło mi tyle czasu i energii. ”

Do końca roku Jesse miał 147 funtów i 8,6 procent tkanki tłuszczowej. (Oznacza to, że stracił 14 funtów tłuszczu i zyskał cztery funty mięśni.) Ale jeszcze lepiej, wykorzystał swoje osobiste doświadczenie, aby pomóc klientom: „Moi klienci podążają za tym samym podejściem, a wszyscy odnoszą podobny sukces”.

Studium przypadku nr 4: Kobieta, która przestała ścigać perfekcję i odzyskała zdrowie.

Kiedy Laurie Campbell, 54, rozpoczęła program coachingu żywieniowego, była najcięższa, jaką kiedykolwiek była. „Moje największe ubrania były zbyt ciasne i łatwiej było pozostać w domu w elastycznych spodniach jogi i workowate koszulki mojego męża, zjadając niezliczone torby z frytkami, które zawsze podbiłem”, mówi.

Utrata masy ciała była z pewnością bramką, ale Laurie chciała więcej.

Patrząc wstecz, jedna chwila wystaje: zabawa z jedną z jej wnuczek na podłodze. Mała dziewczynka podskoczyła i uciekła, a Laurie nie była w stanie szybko wstać, by za nią podążać.

„To było upokarzające, gdy zdałem sobie sprawę, że straciłem tak wiele mobilności i siły, kiedy kiedyś byłem Zapalony biegacz zaangażowany w wiele działań sportowych i fizycznych ” – mówi Laurie.

W przeszłości Laurie skrupulatnie policzyła kalorie. „Obsesyjnie ważyłem i mierzyłem https://harmoniqhealth.com wszystko. Nie sądzę, żeby zachęcało to do bardzo zdrowego związku z jedzeniem. ”

, ustanawiając dla siebie niemożliwe standardy, Laurie przygotowała się na ekstremalne wzloty i upadki, które są ścigając„ idealną dietę ”.

Ale kiedy przełączyła się na porcje ręczne? „Uważam, że to ulga” – mówi. (Słyszymy, że często.)

Części ręczne również pomogły Laurie zrozumieć, jak mogła przybierać na wadze. „Uświadomiłem sobie, że służę sobie tych samych porcji, co mój mąż, który jest znacznie większy ode mnie”, mówi.

Pod koniec programu Laurie straciła 38 funtów i 24 cale. Od tego czasu straciła jeszcze pięć funtów, po prostu, nadążając za tym, czego się nauczyła.

„Teraz czuję się fantastycznie! Nie rządzą już jedzeniem, dietą i obsesyjnym monitorowaniem ” – mówi Laurie. „Nie boję się mieć deseru, ale jednocześnie nauczyłem się trzymać te frytki z spiżarni.”

, a co najważniejsze? „Mogę teraz łatwo nadążyć za moimi wnuczkami. Cóż, przez większość czasu! ”

Studium przypadku nr 5: Trener, który został rozdrobniony jako eksperyment.

Cele skomponowania ciała mogą wymagać bardziej precyzyjnych strategii żywienia. Zwykle oznacza to, że użycie liczenia kalorii i/lub makroskładników.

Ale 34-letni Luke Robinson, trener precyzyjnego odżywiania i właściciela Wolfpack Fitness, zastanawiał się, czy to musi być.

Po tym, jak klienci zadali mu kilka pytań dotyczących porcji ręcznych, Luke postanowił przeprowadzić eksperyment, aby sprawdzić, czy porcje ręczne mogą doprowadzić do szczupłego poziomu konkurencji-ale bez spędzania przez cały dzień na siłowni. Wiedział, że przeciętna osoba stanęła przed kilkoma wyzwaniami żywieniowymi, takimi jak:

  • „Nie mam czasu”.
  • „Nie chcę rezygnować z picia”.
  • „Nie chcę rezygnować z mojego ulubionego śmieciowego jedzenia.”

O ile nie dostosował swoich nawyków podczas eksperymentu, Luke uważał, że wielu ludzi nie znalazłby jego Wyniki powiązane lub przekonujące. So he set the following guidelines for himself:

  • He could only work out 3 times a week.
  • Workouts had to be 30 minutes or less.
  • Treningi mogłyby obejmować tylko podstawy treningu siłowego: martwy ciąg, pompki, przysiady, rzędy, podciągnięcia, przysiady podzielone, spacer rolników, deski boczne i warianty deski.
  • Musiał pić do „pijaństwa” przynajmniej raz w tygodniu (dla niego było 3 do 4 koktajli wódki i sody).
  • musiał zjeść „śmieciowe jedzenie” przynajmniej raz a Tydzień (takie jak batoniki, słodkie płatki śniadaniowe, tłusta fast food, ciasteczka i tak dalej).

Podobnie jak Jesse, śledził liczbę części białka, warzyw, węglowodanów, I tłuszcz zjadł. Ułatwiło to dostosowanie w razie potrzeby.

Gdyby nie tracał na wadze, zmniejszyłby porcje węglowodanów lub tłuszczu o jedną lub dwie porcje dziennie. Gdyby tracił wagę zbyt szybko, dodałby jedną lub dwie części węglowodanów lub tłuszczu dziennie.

To sprawiło, że Luke nie byłby w stanie liczyć kalorii lub makr-nawet osiągnął wyniki wysokiego poziomu . „Nie musisz znać dokładnych makr lub kalorii w niczym” – mówi. „Musisz tylko wiedzieć, że jest mniej więcej w stosunku do tego, co zrobiłeś tydzień wcześniej.”

W ciągu zaledwie dwóch miesięcy Luke przeszedł z 212 funtów do 200, osiągając swój cel, aby przejść od Lean do Super pochylać się. Jak widać na jego zdjęciach, wyniki mówią same za sam. 37-letnia Kelley DeRner spędziła dziewięć miesięcy, pracując ze swoim długoletnim trenerem, Arthur Hernandez (najwyraźniej ekspert od porcji!), Aby wrócić do swojej podstawowej linii bazowej.

, ale chciała więcej. „Obiecałem sobie, że tym razem zrobię coś dla mnie. Po tym wszystkim, przez co przeszedłem przez poporod, w tym depresję i lęk, potrzebowałem tego ” – mówi Kelley.

, gdy jej postęp utknął w martwym punkcie, Hernandez zasugerował wypróbowanie czegoś nowego: porcje ręczne.

Kelley nie został od razu sprzedany. To nie wydawało się dla niej wystarczające. „Na początku myślałem, że prawdopodobnie nigdy więcej nie będę się pełen”, śmieje się Kelley.

Martwiła się również, że nie będzie w stanie poprawnie ocenić porcji.

Pomimo pomimo Jej zastrzeżenia Kelley spróbował. Z czasem zaczęła uczyć się, jak wyglądają części dla jej ciała. „Kiedy zdałem sobie sprawę, jakie rozmiary porcji powinienem jeść, byłem zszokowany”, mówi Kelley.

Co więcej, odkryła, że ​​można przejść całe pokarmowe pokarmy. I że nawet jeśli jadła „czyste”, przejadanie się przeszkadzało jej celom. piersi, aby stworzyć jedną porcję chudego białka. „Pomyślałem:„ Cóż, to tylko kurczak i to jest zdrowe ”, ale to było o wiele więcej niż potrzebowałem. Teraz przecinam je na pół. ”

Jej na wynos? „Ręczne porcje nie dotyczą ograniczeń. Chodzi o pokazanie, co jest właściwe. ”

Jeśli chodzi o jej wyniki, Kelley mówi, że czuje się niesamowita. „Będę miał 38 lat w ciągu jednego miesiąca i wyglądam najlepiej, jak kiedykolwiek patrzyłem w swoim życiu – nawet po dwójce dzieci”.

Co zrobić dalej…

Wyzwanie spróbować czegoś innego.

Kiedy czujemy się komfortowo z określonym sposobem robienia rzeczy, może być trudno zmienić wszystko.

Czytasz w tych opowieściach, wiele ludzi były dawne liczniki kalorii. I wielu z nich miało trudności z rezygnacją z tego.

Więc jeśli niechętnie rezygnujesz z liczby kalorii, liczenia makro lub innej metody kontroli porcji, zadaj sobie pytanie:

„Jak to działa dla mnie?”

Czy widzisz pożądane wyniki za pomocą metod, których obecnie używasz? Jeśli nie, warto eksperymentować z czymś nowym – nawet jeśli początkowo wydaje się to trochę niewygodne.

Użyj naszego kalkulatora żywieniowego, aby wymyślić niestandardowe porcje ręczne.

Jeśli Ty, jeśli ty Chcesz wypróbować porcje ręczne, ale nie masz pewności, od czego zacząć, sprawdź nasz kalkulator żywieniowy.

Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić swoje dane osobowe, takie jak wiek, obecna waga i wysokość, wraz z swoim Cele i kiedy chcesz je osiągnąć. Możesz także wskazać swoje preferencje żywieniowe, takie jak roślina, paleo, śródziemnomorski, keto i wiele innych.

Następnie kalkulator składa spersonalizowany przewodnik żywieniowy, który obejmuje zindywidualizowane porcje ręczne (a także porcje ręczne (a także porcje ręczne (a także porcje zindywidualizowane (oraz Twoje makra w gramach, jeśli jesteś ciekawy!). Ponadto da ci wszystko, co musisz wiedzieć o zastosowaniu porcji ręcznych.

Bądź elastyczny… ale spójny.

Jeden z powodów, dla których ludzie są tak skuteczni dzięki porcjom rękom Czy to system jest bardzo elastyczny.

Potrzebujesz więcej energii do wysportowanej wydajności? Dodaj część węglowodanów.

Nie tracąc na wadze? Usuń część tłuszczów.

Nie wymaga żadnych obliczeń.

Jednocześnie ma znaczenie spójność. To, co robisz konsekwentne, jest tym, co naprawdę napędza Twoje wyniki.

i na szczęście elastyczność pozwala skonfigurować dietę w sposób, który umożliwia to: Bądź spójny.

Kiedy zaczynasz eksperymentować z rękami, zachowaj otwarty umysł. Dostosuj się w razie potrzeby, abyś mógł dostać się tam, gdzie chcesz.

i za każdym razem, gdy trafisz za złotów, pamiętaj: największe problemy często mają najprostsze rozwiązania.

Chcesz pomóc stać się Najzdrowsza, najsilniejsza, najsilniejsza wersja ciebie?

Większość ludzi wie, że regularny ruch, dobrze odżywianie, sen i zarządzanie stresem są ważne dla lepszego wyglądu. Potrzebują jednak pomocy w zastosowaniu tej wiedzy w kontekście ich pracowitego, czasem stresującego życia.

W ciągu ostatnich 15 lat zastosowaliśmy metodę Coaching Precision Nutrition, aby pomóc ponad 100 000 klientów utracić tłuszcz, stać się silniejszym , i poprawić ich zdrowie… w długim okresie… bez względu na wyzwania, z którymi mają do czynienia. Programy certyfikacyjne) nauczyć ich, jak trenować własnych klientów poprzez te same wyzwania.

Zainteresowany coachingiem żywieniowym? Dołącz do listy przedsprzedażowej; Zaoszczędzisz do 54% i zabezpieczysz miejsce 24 godziny wcześniej.

Otwieramy miejsca w naszym kolejnym coachingu żywieniowym w środę, 13 lipca 2022 r.

Jeśli jesteś zainteresowany coachingiem i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do dołączenia do naszej listy przedsprzedaży poniżej. Bycie na liście daje dwie specjalne zalety.

  • Zapłacisz mniej niż wszyscy inni. W Precision Nutrition lubimy nagradzać najbardziej zainteresowanych i zmotywowanych ludzi, ponieważ zawsze tworzą najlepszych klientów. Dołącz do listy przedsprzedażowej, a zaoszczędzisz do 54% zniżki na ogólną cenę publiczną, która jest najniższą ceną, jaką kiedykolwiek oferowaliśmy.
  • Bardziej prawdopodobne jest, że masz prawdopodobieństwo Zdobądź miejsce. Aby dać klientom opiekę osobistą i uwagę, na które zasługują, otwieramy program tylko dwa razy w roku. Ostatnim razem, gdy otworzyliśmy rejestrację, wyprzedaliśmy się w ciągu kilku minut. Dołączając do listy przedsprzedażowej, będziesz miał okazję zarejestrować 24 godziny przed wszystkimi innymi, zwiększając szanse na wejście.

Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje ciało i swoje życie , Z pomocą najlepszych trenerów na świecie, to twoja szansa.

[ Program certyfikacyjny].

Kiedy ci klienci dołączyli do Coaching Precision Nutrition w styczniu 2020 r., Aby poprawić swoje zdrowie i życie, plan był prosty: śledź program i zaufaj procesowi.

Dwa miesiące po hicie pandemii Covid-19. Nic w życiu nie było proste.

Z dnia na dzień wielu stawało się niedoborów żywności, niestabilność finansową i przytłaczającą niepewność.

Byłoby zrozumiałe dla tych pięciu Ludzie do prasowania na wysiłki zdrowotne i kondycyjne.

Ale tego nie zrobili.

zamiast tego słuchali małego głosu w ich głowach, z napisem: „Idź dalej.”

Każda osoba wyróżniona W tym artykule stawiano przed wyzwaniami w ubiegłym roku: problemy medyczne, przymusowe zamknięcie biznesowe, zwiększony niepokój, utrata ukochanej osoby… lista jest długa.

Pomimo tych przeszkód, wciąż pojawiają się dla siebie – chodząc Na ich celach, trochę na raz.

W ciągu 12 miesięcy osiągnęli niesamowite transformacje fizyczne.

Jeszcze bardziej imponujące? Nieoczekiwane sposoby, w jakie te pięć osób zmieniło swoje życie, a potężne lekcje, które wzięli ze swoich doświadczeń.

+++

Victor: W trakcie żalu stracił 25 funtów i znalazł nowy cel w życiu.

Victor unikał proszenia sprzedawców o pomoc w znalezieniu jego wielkości. Teraz może znaleźć ubrania, które pasują prosto ze stojaka.

W swoim wczesnym czterdziestce Victor Salgado, obecnie 47, rozwinął cukrzycę. Prowadził ten stan z trzema do czterech zastrzyków insuliny każdego dnia. Wziął także osiem innych leków, aby leczyć dodatkowe problemy zdrowotne, w tym wysokie ciśnienie krwi.

To było życie Victora przez prawie pięć lat.

W 2018 r., Chciorkie zmiany, zarejestrował się, zapisał się do coachingu z trenerem certyfikowanym PN. W tym roku stracił prawie 50 funtów i za radą swoich lekarzy przestał brać zastrzyki insuliny i leki na ciśnienie krwi.

Comments are closed.